Помня как имаше тенис маси навсякъде. Бяха бетонови и често поставяхме картони вместо мрежа. Топчето понякога отскачаше неправилно, но всички се научихме да играем тенис на маса. Това написа в своя профил във фейсбук кметът на Пловдив Костадин Димитров. Ето какво добиво още той:
Сега поставяме 20 тенис маси във всички райони. От същия вид поставихме в “Лаута” и издържаха изпитанието на времето. Само, моля, пазите ги!
